Keresés

Részletes keresés

DJG Creative Commons License 2011-08-21 18:19:57 35

Abszolúte egyértelműen Eizo, LaCie vagy NEC. Az Apple-é drágább és rosszabb.

A hozzászólás:
porszasz Creative Commons License 2011-08-21 18:00:32 34

Szerintetek Eizo monitort vegyek inkább vagy Apple Cinema Dislplay-t? Utóbbiak minősége mindig lenyűgözött, de nem tudom melyik a jobb fotószerkesztésre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!