Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pharaoh85 Creative Commons License 2011-08-20 17:26:05 6

Akkor púposodik fel és eseik le, ha vizesedik a fal, ha rendesen meg van csinálva amúgy meg 50 évig is a falon marad, ha nem tovább.

Előzmény:
Magdi60 Creative Commons License 2011-08-19 21:03:58 2

A vakolat egy idő után felpúposodik, lehullik, akárhogy is kevered.

Használtam már saját keverést, és zsákosat is, amihez csak víz kellett. Pár év, és vége.

Ahol meg hungarocell van, rajta fagyálló csemperagasztó, +festék, az meg tart. Ez van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!