Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gradiator Creative Commons License 2011-08-20 14:17:09 4

Na de hungarocell és csemperagasztó nélkül is vakoltak ezek előtt is, és azok még ma is fent vannak. Konkrétan egy olyan épületet is fogok vakolni, amelynek csak egy falát kell, a többi van vakolva, és a legkevésbé sincs megindulva, pedig több tíz éves.

Előzmény:
Magdi60 Creative Commons License 2011-08-19 21:03:58 2

A vakolat egy idő után felpúposodik, lehullik, akárhogy is kevered.

Használtam már saját keverést, és zsákosat is, amihez csak víz kellett. Pár év, és vége.

Ahol meg hungarocell van, rajta fagyálló csemperagasztó, +festék, az meg tart. Ez van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!