Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gradiator Creative Commons License 2011-08-20 14:15:10 3

Nem akarok én ebből megélni, csak a saját házamon dolgozni vele.

Előzmény:
Zöldár Creative Commons License 2011-08-19 19:30:12 1

 Meg kell tanulni !

 

 Kutass fel egy ősi kiadványt !

 Az a cime : építési 1x 1, és itt részletesen elmagyaázzák a trükköket.

 plusz nem árt inaskodni egy kőmíves mellett !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!