|
|
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
gradiator
2011-08-19 19:00:19
|
-
|
Először abban kérnék segítséget, hogy milyen anyagot használjak vakolásra? Ha jól számolom, a zsákos anyagok sokkal drágábbak, mint ha magamnak keverem azt meg.
A magamnak való megkeveréssel az a bajom, hogy egymásnak ellentmondó dolgokat olvasok az összetételről. Nyilván nem mindegy, hogy hol és milyen felületen akarok vakolni, ezért leírom:
Egy régi vakolatlan szilikátfalat akarok bevakolni kültéren, amelyet már megviselt az időjárás, nagyon mély (5-6 cm) üregek is vannak már benne. Nyilván több réteg kell, és úgy tudom, hogy nem is egyforma összetételűek. Szóval azt szeretném tudni, hogy ilyen körülmények között milyen arányban kell keverni a vakolóhomokot, a meszet és a cementet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|