|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2011-08-17 08:59:26
|
4157
|
Én a sajátomban nem cseréltem, hanem egy kis drótdarabbal átkötöttem. Meg is szűnt a probléma. Olyan "hülye" úgysem leszek, hogy működés közben átveszem bal kézbe a gépet, kinyitom az ajtót, és írás közben kiveszem a kártyát. (ez ellen véd ugyanis ez a kapcsoló)
Megpróbálom előkeresni azt a linket, amin szerepel a javítás módja, képekkel illusztrálva, de elektronikai jártasság nélkül ne fogj bele!
|
|
Előzmény:
 |
beetee
2011-08-17 08:43:31
|
4156
|
Nincs elemjel áthúzva.
Akkor érdemes a kapcsolóra fókuszálni. Mibe fáj egy ilyen cseréje? (ha tudod) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|