|
|
|
|
 |
manitounickfree
2011-08-17 02:37:14
|
12437
|
röviden annyit, hogy teljesen manuális optika. így a vázat az M módba kell használnod. f8 értékre állítva az optika, szinte 1m-röl a végtelenig éles. éppen ezért könnyű a fókusz vele /mint minden nagylátóval/. f3,5 nyílással /legkisebb érték/ elég mosott képet produkál, sokan azt mondják kiválló portréra. személy véleményem szerint még arra is használhatatlan. ezt leszámítva egy jól összerakott cucc, határozottan járnak a gyűrűk, masszív darab. az árát megéri.
és 1 link, pár tesztfotóval. |
|
A hozzászólás:
 |
Laci_photo
2011-08-16 11:56:23
|
12435
|
Szeretnék kipróbálni egy samyang 3.5/8mm fisheye obit Canonhoz Budapesten vagy a közelbe. Érdekelne pár infó róla és a gyakorlati használhatóság.
Aki tud segíteni légyszi keressen meg.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|