Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2011-08-17 02:37:14 12437

röviden annyit, hogy teljesen manuális optika. így a vázat az M módba kell használnod. f8 értékre állítva az optika, szinte 1m-röl a végtelenig éles. éppen ezért könnyű a fókusz vele /mint minden nagylátóval/. f3,5 nyílással /legkisebb érték/ elég mosott képet produkál, sokan azt mondják kiválló portréra. személy véleményem szerint még arra is használhatatlan. ezt leszámítva egy jól összerakott cucc, határozottan járnak a gyűrűk, masszív darab. az árát megéri.

 

és 1 link, pár tesztfotóval.

A hozzászólás:
Laci_photo Creative Commons License 2011-08-16 11:56:23 12435

Szeretnék kipróbálni egy samyang 3.5/8mm fisheye obit Canonhoz Budapesten vagy a közelbe. Érdekelne pár infó róla és a gyakorlati használhatóság.

Aki tud segíteni légyszi keressen meg.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!