|
|
|
|
 |
caisse
2011-08-15 22:44:28
|
4807
|
Én se várok tőle sokat csak remélek,szerintem az tenne a legjobbat a lelkének a sikert érne el.Szerintem már az is siker lenne ha végig tudna menni a versenyen.Amit a Tour után mondott hogy mikor elesett akkor sem a fizikai fájdalmat volt nehéz legyőzni hanem a lelkit.Ha végig tudna menni a Vueltán az azért megerősítené.Én nagyon bízok benne, nagyon megkedveltem a srácot:) |
|
A hozzászólás:
 |
gugugaga
2011-08-15 21:58:54
|
4806
|
Bruseghin egsik utolsó nagy dobása lehet, David Lopez és Pardilla jók lezsnek a hegyekben, Lastras és Erviti talán egy szakaszgyőzelem. Konovalovas meg majd a hosszú ITT-n. Intxausti a kérdőjel, én nem várok tőle semmit már május óta csak h heverje ki a sokkot... |
|
Előzmény:
 |
caisse
2011-08-15 12:40:35
|
4804
|
Unzué kihirdette a Vuelta csapatot:Beñat Intxausti, David Lopez, Sergio Pardilla, Pablo Lastras, Marzio Bruseghin, Ignat Konovalovas, Ángel Madrazo, Imanol Erviti és Chente Garcia Acosta.Intxausti lehet hogy még sincs olyan rosz formában ha helye van a csapatban,remélem harcba tud szálmi a fehér trikóért.Marzio ha jó formába van akkor a top 10 simán meg lehet neki, pláne hogy jó időfutam menő és azért az 50 km-es távon lesznek komoly időkülömbségek.Chentének pedig valoszinűleg ez lesz az utolsó versenye:(Harjá fiuk.:)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|