|
|
|
|
 |
caisse
2011-08-16 22:31:46
|
4808
|
Egyre jobban hiányzik Valverde,ilyen csapattal egy jó formában lévő Sanyi ... Nem baj jövőre már más lesz a helyzet.A klasszikusokra brutális csapatunk lesz Valverde,Visconti,Rojas,Ventoso.Bár mostanában nem nagyon hallani Valverdéről,remélem nem felejtette el hova tartozik:)Bár én még mindig szűkösnek érzem a csapat keretét még hiányolok egy jó Gt menőt,pláne hogy Tondo és valőszínüleg Soler se tud jövőre versenyezni:( |
|
 |
gugugaga
2011-08-15 21:58:54
|
4806
|
Bruseghin egsik utolsó nagy dobása lehet, David Lopez és Pardilla jók lezsnek a hegyekben, Lastras és Erviti talán egy szakaszgyőzelem. Konovalovas meg majd a hosszú ITT-n. Intxausti a kérdőjel, én nem várok tőle semmit már május óta csak h heverje ki a sokkot... |
|
A hozzászólás:
 |
caisse
2011-08-15 12:40:35
|
4804
|
Unzué kihirdette a Vuelta csapatot:Beñat Intxausti, David Lopez, Sergio Pardilla, Pablo Lastras, Marzio Bruseghin, Ignat Konovalovas, Ángel Madrazo, Imanol Erviti és Chente Garcia Acosta.Intxausti lehet hogy még sincs olyan rosz formában ha helye van a csapatban,remélem harcba tud szálmi a fehér trikóért.Marzio ha jó formába van akkor a top 10 simán meg lehet neki, pláne hogy jó időfutam menő és azért az 50 km-es távon lesznek komoly időkülömbségek.Chentének pedig valoszinűleg ez lesz az utolsó versenye:(Harjá fiuk.:)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|