|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-08-15 03:31:48
|
5824
|
Akik - pártok és a bölcs nép - követelték a kisebb parlamentet, azok gyorsan meg is kapták a Fidesztől. Csak azzal nem kalkuláltak, hogy a leendő 200 helyet a Fidesz még népszerűségvesztés esetén is elfoglalhatja. A limit meg 5%, úgyhogy vagy kemény csata lesz, ha a népek elmennek szavazni, vagy az első fordulóban narancssárga eredményhírdetés lesz. Ez van. Ez lesz! |
|
 |
Törölt nick
2011-08-15 03:26:57
|
5823
|
Amennyiben fennmarad a többpártrendszer, akkor az. |
|
A hozzászólás:
 |
And67
2011-08-13 22:34:16
|
5822
|
Persze, hogy az, csak nálunk még nincs itt az ideje. A választások 2014-ben lesznek.
Egyébként meg biztos, hogy nálunk plurális demokrácia lesz akkor? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-08-13 18:34:51
|
5821
|
Szerinted egy plurális demokráciában mi más lehetne a vezérelv a hatalom birtoklása érdekében? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|