Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-08-15 03:31:48 5824

Akik - pártok és a bölcs nép - követelték a kisebb parlamentet, azok gyorsan meg is kapták a Fidesztől. Csak azzal nem kalkuláltak, hogy a leendő 200 helyet a Fidesz még népszerűségvesztés esetén is elfoglalhatja. A limit meg 5%, úgyhogy vagy kemény csata lesz, ha a népek elmennek szavazni, vagy az első fordulóban narancssárga eredményhírdetés lesz. Ez van. Ez lesz!

Törölt nick Creative Commons License 2011-08-15 03:26:57 5823

Amennyiben fennmarad a többpártrendszer, akkor az.

A hozzászólás:
And67 Creative Commons License 2011-08-13 22:34:16 5822

Persze, hogy az, csak nálunk még nincs itt az ideje. A választások 2014-ben lesznek.

Egyébként meg biztos, hogy nálunk plurális demokrácia lesz akkor?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-08-13 18:34:51 5821

Szerinted egy plurális demokráciában mi más lehetne a vezérelv a hatalom birtoklása érdekében?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!