Keresés

Részletes keresés

And67 Creative Commons License 2011-08-13 22:34:16 5822

Persze, hogy az, csak nálunk még nincs itt az ideje. A választások 2014-ben lesznek.

Egyébként meg biztos, hogy nálunk plurális demokrácia lesz akkor?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-08-13 18:34:51 5821

Szerinted egy plurális demokráciában mi más lehetne a vezérelv a hatalom birtoklása érdekében?

Előzmény:
And67 Creative Commons License 2011-08-13 18:24:15 5820

Ha a szavazatszerzés a vezérelv, akkor még pár évet lehet várni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!