|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-08-13 18:34:51
|
5821
|
Szerinted egy plurális demokráciában mi más lehetne a vezérelv a hatalom birtoklása érdekében? |
|
A hozzászólás:
 |
And67
2011-08-13 18:24:15
|
5820
|
Ha a szavazatszerzés a vezérelv, akkor még pár évet lehet várni. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-08-13 18:08:42
|
5819
|
Ez a szabályozás már egy másfajta tőkét hozna a Fidesznek és ezzel ők is tisztában vannak. Politikai tőkét, szavazatokat. Tudod, a politikában nincs sem örök harag, sem örök barátság és a hála is ismeretlen fogalom. Ami kézzel fogható, az az érdek. És az emberek éredekében tenni, annyi, mint szavazatokat nyerni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|