Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-08-13 18:34:51 5821

Szerinted egy plurális demokráciában mi más lehetne a vezérelv a hatalom birtoklása érdekében?

A hozzászólás:
And67 Creative Commons License 2011-08-13 18:24:15 5820

Ha a szavazatszerzés a vezérelv, akkor még pár évet lehet várni.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-08-13 18:08:42 5819

Ez a szabályozás már egy másfajta tőkét hozna a Fidesznek és ezzel ők is tisztában vannak. Politikai tőkét, szavazatokat. Tudod, a politikában nincs sem örök harag, sem örök barátság és a hála is ismeretlen fogalom. Ami kézzel fogható, az az érdek. És az emberek éredekében tenni, annyi, mint szavazatokat nyerni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!