Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-08-13 18:08:42 5819

Ez a szabályozás már egy másfajta tőkét hozna a Fidesznek és ezzel ők is tisztában vannak. Politikai tőkét, szavazatokat. Tudod, a politikában nincs sem örök harag, sem örök barátság és a hála is ismeretlen fogalom. Ami kézzel fogható, az az érdek. És az emberek éredekében tenni, annyi, mint szavazatokat nyerni.

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011-08-13 17:52:44 5818

Azért vannak teljesen normális ötletek is "forgalomban". Ugyanakkor a mostani devizahiteles problémákat már nem lehet kezelni egyszerűen. A szabályozások arra szolgálnának, hogy ne alakuljon ki újra olyen helyzet, mint most. Sajnos kialakult, ami kialakult, úgyhogy a megelőző szabályozások kialakítása helyett a jelenlegi problémára kelle elsősorban fókuszálni. Szerintem prioritás kellene hogy legyen, hogy ezek a devizahitelek erőltetett mértékben forinthitellé alakuljanak. Először a hosszútávú hitelek kellene koncentrálni, mert a rövidtávúak azok ugye rövidesen kikopnak. Az látszik, hogy az infláició 3% alá került, így tulajdonképpen lehetőség nyílna jegybanki kamatcsökkentésre is, de pont a devizahitelek miatt nem lehet nagyon csökkenteni az árfolyamhatás miatt. Mindenesetre nem történik ilyen irányú lépés a kormány részéről.

A hozzászólás:
And67 Creative Commons License 2011-08-13 17:14:38 5817

Annál qrvára kellett a pénz a Fdesznek, ebből nem lenne több zsé náluk.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-08-13 16:49:53 5816

A bankadó is az volt, azt mégis...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!