|
|
|
|
 |
varyvanda
2011-08-13 21:19:10
|
4800
|
A gugli jól belekeveredett a dologba, az amama szót következetesen szeretetnek fordítja, pedig ez azt jelenti "nagyi" |
|
 |
varyvanda
2011-08-13 13:43:14
|
4797
|
sajnos én csak szeretnék tudni spanyolul, ezért tanulgatom, de kevesebb engergiát tudok ráfordítani, mint kellene. Ez meg főleg elég nehéz, mert nem a szokásos sporttudósítás, hanem inkább irodalmi szöveg. Délután megnézem, mit tudok kihámozni belőle. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|