|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-08-13 16:49:53
|
5816
|
A bankadó is az volt, azt mégis... |
|
A hozzászólás:
 |
And67
2011-08-13 11:26:06
|
5815
|
Propaganda szöveg, nem kell komolyan venni. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-08-13 01:33:15
|
5812
|
Diktátummal szemben lehet dilettáns is. Egyébként nem a bankok, de a kormány részéről épp tegnap ismerte el egy kormányember, hogy Európában Magyarországon a legdiktatórikusabbak a bankok. Ennek a kiszolgáltatottság egyszer s mindenkorra véget kell vetni. Mondta a kormányember. A jövőre való tekintettel sokkal szigorúbb szabályozást terveznek bevezetni, mind a hitelezés feltételeit, mind a banki költségek felszámolását illetően. Úgyhogy lehet kivonulni vagy rettegni! Minden és mindenki pótolható. Ha valaki elmegy, lesz helyette más. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|