Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-08-15 04:31:45 5832

Egyébként a topik meg erről szól e: (5812)!

And67 Creative Commons License 2011-08-13 11:26:06 5815

Propaganda szöveg, nem kell komolyan venni.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-08-13 01:33:15 5812

Diktátummal szemben lehet dilettáns is. Egyébként nem a bankok, de a kormány részéről épp tegnap ismerte el egy kormányember, hogy Európában Magyarországon a legdiktatórikusabbak a bankok. Ennek a kiszolgáltatottság egyszer s mindenkorra véget kell vetni. Mondta a kormányember. A jövőre való tekintettel sokkal szigorúbb szabályozást terveznek bevezetni, mind a hitelezés feltételeit, mind a banki költségek felszámolását illetően. Úgyhogy lehet kivonulni vagy rettegni! Minden és mindenki pótolható. Ha valaki elmegy, lesz helyette más.

Előzmény:
And67 Creative Commons License 2011-08-13 00:56:07 5811

Valóban dilettáns ötletlista.

 

Az utolsó különösen idétlen.

A hitel folyósításakor a bank már teljesítette a szerződésben vállalt kötelezettségét, a továbbiakban az adósnak kell teljesítenie. Na nehogy már az adósnak legyen csak lehetősége módosítást kezdeményeznie! Az ügyfelek hetente adnák be szerződésmódosítási kezdeményezésüket a kamat csökkentéséről, amivel a bank persze nem értene egyet és csak az lenne az eredménye, hogy a sok papírfelhasználás miatt kiírtjuk az erdőket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!