|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-08-15 04:31:45
|
5832
|
Egyébként a topik meg erről szól e: (5812)! |
|
 |
And67
2011-08-13 11:26:06
|
5815
|
Propaganda szöveg, nem kell komolyan venni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-08-13 01:33:15
|
5812
|
Diktátummal szemben lehet dilettáns is. Egyébként nem a bankok, de a kormány részéről épp tegnap ismerte el egy kormányember, hogy Európában Magyarországon a legdiktatórikusabbak a bankok. Ennek a kiszolgáltatottság egyszer s mindenkorra véget kell vetni. Mondta a kormányember. A jövőre való tekintettel sokkal szigorúbb szabályozást terveznek bevezetni, mind a hitelezés feltételeit, mind a banki költségek felszámolását illetően. Úgyhogy lehet kivonulni vagy rettegni! Minden és mindenki pótolható. Ha valaki elmegy, lesz helyette más. |
|
Előzmény:
 |
And67
2011-08-13 00:56:07
|
5811
|
Valóban dilettáns ötletlista.
Az utolsó különösen idétlen.
A hitel folyósításakor a bank már teljesítette a szerződésben vállalt kötelezettségét, a továbbiakban az adósnak kell teljesítenie. Na nehogy már az adósnak legyen csak lehetősége módosítást kezdeményeznie! Az ügyfelek hetente adnák be szerződésmódosítási kezdeményezésüket a kamat csökkentéséről, amivel a bank persze nem értene egyet és csak az lenne az eredménye, hogy a sok papírfelhasználás miatt kiírtjuk az erdőket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|