|
|
|
|
 |
The_Rible
2011-08-12 22:52:52
|
12433
|
Kösz, keresem tovább a linket. |
|
A hozzászólás:
 |
Takoca_
2011-08-08 12:44:19
|
12429
|
én írtam nekik egy emailt és úgy tettek whitelist -re, de az a link amin annó csináltam már nem él.... szóval nem tudom,hogy azóta mit változtattak meg! elvileg egy swf video embed request kell neked
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-08-06 18:50:09
|
12427
|
Még egy kérdés: a honlapom oldalait a facebook "nem biztonságos"-nak ítéli meg a flash tartalom miatt (legalább is azt hiszem, hogy amiatt). Nem tudod véletlenül hogyan lehet a whitelist-re kerülni? Olvastam valahol, hogy kérelmezni kell, máshol meg valami olyasmit írtak, hogy a headerbe kell beírni valamit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|