Keresés

Részletes keresés

CunderTomi Creative Commons License 2011-08-08 18:11:24 12432

Ok, köszi!

A hozzászólás:
Takoca_ Creative Commons License 2011-08-08 12:36:04 12428

ezt a lencsét használom én is csak más vázon. Holnapra megnézem neked, hogy hova kell állítanod.

Előzmény:
CunderTomi Creative Commons License 2011-08-04 17:24:41 12425

Sziasztok!

 

Nekem egy PENTAX K20D + PENTAX 10-17mm fisheye obi + Nodal Ninja 5 cuccom van. Tudna valaki segíteni a helyes beállításokban gömbpanorámázáshoz? Sajnos a Nodal Ninja honlapján nincs fenn, de levelet is írtam nekik és azt javasolták, hogy álltsam be magamnak! Jó fejek!

Ha tud valaki segíteni, légyszi a  cunderboy@gmail.com címre írjon nekem!

 

Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!