|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Takoca_
2011-08-08 12:36:04
|
12428
|
ezt a lencsét használom én is csak más vázon. Holnapra megnézem neked, hogy hova kell állítanod. |
|
Előzmény:
 |
CunderTomi
2011-08-04 17:24:41
|
12425
|
Sziasztok!
Nekem egy PENTAX K20D + PENTAX 10-17mm fisheye obi + Nodal Ninja 5 cuccom van. Tudna valaki segíteni a helyes beállításokban gömbpanorámázáshoz? Sajnos a Nodal Ninja honlapján nincs fenn, de levelet is írtam nekik és azt javasolták, hogy álltsam be magamnak! Jó fejek!
Ha tud valaki segíteni, légyszi a cunderboy@gmail.com címre írjon nekem!
Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|