|
|
|
|
 |
smartdrive
2011-08-06 18:41:12
|
622
|
elvileg ugye ez utóbbi ráépül az elsőre
a náciknál pont nem épült rá, ill. inkább úgy mondanám, hogy a "piramis" csúcsát beépítették a rezsimjük propagandájába, miközben az alapokat szétforgácsolták alatta (ami maradt, az még a nácik előttről maradt. nem volt rá elég idejük)
ezért Churchill ez esetben szarva közt a tőgyét... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-08-06 18:33:44
|
621
|
"mit bánom én a magaskultúrát, nekem csak a civilizáció fáj"--mondta állítólag john lukacs. a civilizáció fokozatos elsorvadását fájlalta
bizonyos normák betartása, értékek elfogadása fontosabb és alapvetőbb, mint mondjuk a magaskultúra elemei. ez utóbbi finanszírozását átmenetileg fel lehet függeszteni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|