|
|
|
|
 |
smartdrive
2011-08-06 14:05:47
|
611
|
az is a kultura része, hogy leköpnek-e az utcán, mert zsidó vagy (vagy pakisztáni), de Churchill nem ebben az értelemben használta. összemosta
a nácik pont azzal adtak pofont Európának, hogy annak legműveltebb népe, a német emelte őket pajzsra |
|
A hozzászólás:
 |
Hierro Nyh.
2011-08-06 10:34:45
|
608
|
a II. vh. tétje nem kifejezetten az volt, hogy Wagnert kell-e majd játszani Handel helyett
Inkább az, lesz-e kinek játszani. |
|
Előzmény:
 |
smartdrive
2011-08-05 23:55:37
|
607
|
na, Churchill meg az ő bon mot-i
beleesett abba a hibába, hogy azt hitte, minden benyögése klasszikus lesz. ez konkrétan nettó baromság volt
(persze ez azokat is minősíti, akik feljegyezték)
a II. vh. tétje nem kifejezetten az volt, hogy Wagnert kell-e majd játszani Handel helyett |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|