Keresés

Részletes keresés

Hierro Nyh. Creative Commons License 2011-08-06 10:34:45 608

a II. vh. tétje nem kifejezetten az volt, hogy Wagnert kell-e majd játszani Handel helyett

 

Inkább az, lesz-e kinek játszani.

A hozzászólás:
smartdrive Creative Commons License 2011-08-05 23:55:37 607

na, Churchill meg az ő bon mot-i

 

beleesett abba a hibába, hogy azt hitte, minden benyögése klasszikus lesz. ez konkrétan nettó baromság volt

 

(persze ez azokat is minősíti, akik feljegyezték)

 

 

a II. vh. tétje nem kifejezetten az volt, hogy Wagnert kell-e majd játszani Handel helyett

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!