|
|
|
|
 |
varyvanda
2011-08-05 21:47:55
|
4788
|
nagyszerű, Visconti igazán kár volt másodosztályú csapatban aszalni, ráadásul a Movistarnak lesz egy jó klasszikus versenyzője. De nAgyon örülnék neki, ha Unzué eltiltaná a szemöldökszedéstől, a teljes szőrtelenítéstől, és a női óra viselésétől. Bár Unzué, amit éppen szigorúan eltiltja valamitől valamelyik emberét:-) |
|
A hozzászólás:
 |
caisse
2011-08-05 15:33:21
|
4787
|
Na végre megvan az első igazolás aki nem más mint Visconti:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|