|
|
|
|
 |
CunderTomi
2011-08-08 18:11:07
|
12431
|
Köszi szépen! |
|
A hozzászólás:
 |
CLS
2011-08-05 09:46:34
|
12426
|
Az Entrance_Pupil_Database szerint a te géped és obid használatával a következő adatokat kell tudni: kép középpont magassága a gép aljától 41.6 mm, optikai középpont távolsága az állványmenet középpontjától 37.2 mm + 57.8mm.
Ezeket az adatokat felhasználva állítsd be a gépedet a Nodal Ninja állványon. Ha jól csináltad akkor a keresőbe nézve, és a gépet elforgatva azt fogod tapasztalni, hogy a közeli tárgyak által kitakart távoli tárgyak átfedése nem változik, azok együtt mozdulnak.
Ezen a videón be van mutatva az egész folyamat, amely a számok ismerete nélkül is végigvihető. |
|
Előzmény:
 |
CunderTomi
2011-08-04 17:24:41
|
12425
|
Sziasztok!
Nekem egy PENTAX K20D + PENTAX 10-17mm fisheye obi + Nodal Ninja 5 cuccom van. Tudna valaki segíteni a helyes beállításokban gömbpanorámázáshoz? Sajnos a Nodal Ninja honlapján nincs fenn, de levelet is írtam nekik és azt javasolták, hogy álltsam be magamnak! Jó fejek!
Ha tud valaki segíteni, légyszi a cunderboy@gmail.com címre írjon nekem!
Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|