Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
inadsz Creative Commons License 2011-08-03 19:56:29 401

Vagy egy Kingmax 32gb Class 10 kártya? Melyik a jobb?

Előzmény:
inadsz Creative Commons License 2011-08-03 19:45:42 400

Akkor jól gondoltam, hogy ez a legjobb módja.

 

Mi a véleményetek a Transcend kártyákról? Minőség, működő képesség stb.

 

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!