Keresés

Részletes keresés

szemközti sáv Creative Commons License 2011-08-02 21:31:34 602
Alkalmazott filozófia,, esszé formában.... ma nem fog kelleni altató.
nemezis 2 Creative Commons License 2011-08-02 20:23:45 600

Mindkettőre.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-08-02 20:10:29 599

természetesen úgy lehetséges. a múlt rendszerben állásukból elbocsátott oktatók/kutatók, vagy legalábbis egy részük részesült ebben az áldásban:)

(magyarán védhettek rögtön dsc-t, vagy lehettek kandidátusi nélkül docensek/főmunkatársak). Hány embert érinthet ez? nagyon keveset. ez nem kellene hogy bárkit is zavarjon, nyilván olyan időszak nem lesz többet, vagy egyelőre nem lesz a történelemben.

ha anno pl. nem küldik el TGM-et, tőle is ugyanúgy kérték volna a fokozatot, ha eljön az ideje.

 

nem tudom a kérdésed kire vonatkozik:)

Fischer politikus, TGM filozófus is, egy alkalmazott filozófiához tartozó (épp ezért egyesek által lenézett) filozófiai ágat művel, azt is esszé formájában, amit meg a politikai filozófusok egy része nem tart azonos komolyságúnak az akadémikusabb formával. na de hát ő már nem fog változni:)

Előzmény:
nemezis 2 Creative Commons License 2011-08-02 20:00:57 598

Akkor ez kizárólag úgy lehet, hogy van akinek kell és van akinek nem.

 

'85-óta tanítok a felsőoktatásban.

Kérték és elvárás volt.

 

Joschka Fischer pedig 8 általánossal tanít, szintén az USA-ban.

 

Na akkor politikus vagy tudós?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!