|
|
|
|
 |
szemközti sáv
2011-08-02 21:31:34
|
602
|
| Alkalmazott filozófia,, esszé formában.... ma nem fog kelleni altató. |
|
 |
nemezis 2
2011-08-02 20:23:45
|
600
|
Mindkettőre. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-08-02 20:10:29
|
599
|
természetesen úgy lehetséges. a múlt rendszerben állásukból elbocsátott oktatók/kutatók, vagy legalábbis egy részük részesült ebben az áldásban:)
(magyarán védhettek rögtön dsc-t, vagy lehettek kandidátusi nélkül docensek/főmunkatársak). Hány embert érinthet ez? nagyon keveset. ez nem kellene hogy bárkit is zavarjon, nyilván olyan időszak nem lesz többet, vagy egyelőre nem lesz a történelemben.
ha anno pl. nem küldik el TGM-et, tőle is ugyanúgy kérték volna a fokozatot, ha eljön az ideje.
nem tudom a kérdésed kire vonatkozik:)
Fischer politikus, TGM filozófus is, egy alkalmazott filozófiához tartozó (épp ezért egyesek által lenézett) filozófiai ágat művel, azt is esszé formájában, amit meg a politikai filozófusok egy része nem tart azonos komolyságúnak az akadémikusabb formával. na de hát ő már nem fog változni:) |
|
Előzmény:
 |
nemezis 2
2011-08-02 20:00:57
|
598
|
Akkor ez kizárólag úgy lehet, hogy van akinek kell és van akinek nem.
'85-óta tanítok a felsőoktatásban.
Kérték és elvárás volt.
Joschka Fischer pedig 8 általánossal tanít, szintén az USA-ban.
Na akkor politikus vagy tudós? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|