|
|
|
|
 |
smartdrive
2011-08-02 19:38:42
|
597
|
hát, ha netán mégsem megy, akkor jobb híján marad a humán felsőoktatás |
|
A hozzászólás:
 |
Hierro Nyh.
2011-08-02 19:24:18
|
595
|
semmilyen felsőoktatásra nincs szükség, amennyiben középiskolában megtanítjuk ugyanazt
14-18 éveseket képezzenek ki orvosnak, jogásznak, közgazdásznak, mérnöknek, tanárnak, aztán úgy álljanak munkába? |
|
Előzmény:
 |
smartdrive
2011-08-02 18:37:16
|
588
|
semmilyen felsőoktatásra nincs szükség, amennyiben középiskolában megtanítjuk ugyanazt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|