|
|
|
|
 |
nemezis 2
2011-08-02 19:04:22
|
591
|
De, sajnos igen.
Gondolom tudod, hogy minősítés nélkül lett az MTA Filozófiai Intézetének az igazgatója.
Szerinted hova jutna bárki (a körön kívülről) akinek nincs legalább Ph.D-ja?
Teljesen nyilvánvaló, hogy nem a képességeinek a hiánya, hanem egyfajta, "nekem ezt is lehet mentalitás" okozta.
A helyzet az, hogy TGM megmaradt politikusnak, és nem vált tudóssá.
(Védelmére legyen mondva, azért becsülöm is, mert ő volt az egyetlen, aki a "Józsia akció" után vette a bátorságot és kijelentette, hogy nem volt igaza) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-08-02 18:49:17
|
590
|
a másik alatt bőven futotta az appanázs, miközben mindent tehernek érzett, amihez nem fült a foga.
Nem rossz buli!"
ezt ugye nem TGM-re mondod, már megbocsáss... |
|
Előzmény:
 |
nemezis 2
2011-08-02 18:41:36
|
589
|
Értem én, hogy miről ír.
Azt is, hogy a jelenlegi kormányra írja, ami nem véletlen, hiszen a másik alatt bőven futotta az appanázs, miközben mindent tehernek érzett, amihez nem fült a foga.
Nem rossz buli!
A Sartre -ra való hivatkozás pedig abból származik, amit az értelmiségről mondott. (Mármint Sartre) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|