Keresés

Részletes keresés

nemezis 2 Creative Commons License 2011-08-02 19:04:22 591

De, sajnos igen.

Gondolom tudod, hogy minősítés nélkül lett az MTA Filozófiai Intézetének az igazgatója.

 

Szerinted hova jutna bárki (a körön kívülről) akinek nincs legalább Ph.D-ja?

Teljesen nyilvánvaló, hogy nem a képességeinek a hiánya, hanem egyfajta, "nekem ezt is lehet mentalitás" okozta.

A helyzet az, hogy TGM megmaradt politikusnak, és nem vált tudóssá.

(Védelmére legyen mondva, azért becsülöm is, mert ő volt az egyetlen, aki a "Józsia akció" után vette a bátorságot és kijelentette, hogy nem volt igaza)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-08-02 18:49:17 590

a másik alatt bőven futotta az appanázs, miközben mindent tehernek érzett, amihez nem fült a foga.

Nem rossz buli!"

 

ezt ugye nem TGM-re mondod, már megbocsáss...

Előzmény:
nemezis 2 Creative Commons License 2011-08-02 18:41:36 589

Értem én, hogy miről ír.

Azt is, hogy a jelenlegi kormányra írja, ami nem véletlen, hiszen a másik alatt bőven futotta az appanázs, miközben mindent tehernek érzett, amihez nem fült a foga.

Nem rossz buli!

 

A Sartre -ra való hivatkozás pedig abból származik, amit az értelmiségről mondott. (Mármint Sartre)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!