Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-08-02 18:49:17 590

a másik alatt bőven futotta az appanázs, miközben mindent tehernek érzett, amihez nem fült a foga.

Nem rossz buli!"

 

ezt ugye nem TGM-re mondod, már megbocsáss...

A hozzászólás:
nemezis 2 Creative Commons License 2011-08-02 18:41:36 589

Értem én, hogy miről ír.

Azt is, hogy a jelenlegi kormányra írja, ami nem véletlen, hiszen a másik alatt bőven futotta az appanázs, miközben mindent tehernek érzett, amihez nem fült a foga.

Nem rossz buli!

 

A Sartre -ra való hivatkozás pedig abból származik, amit az értelmiségről mondott. (Mármint Sartre)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-08-02 18:30:14 586

TGM a jelenlegi helyzetet írja le, amivel nem ért egyet (magyarán a jelenlegi kormány és a domináns ideológia gondolja így, nem ő)

 

(nem tudok arról, hogy Sartre-rajongó lett volna:). Valóban nem vonatkozott rá maga szerint sokminden, mert ő mindig azt csinálta, amit: esszéket írt és előadott különböző helyeken, néha tanított. régen még írt egy-két könyvet, később már nem. tény, az esszé és publicisztikaíráson és az előadásokon kívül mindent tehernek érzett, hát van ez így:) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!