Keresés

Részletes keresés

Hierro Nyh. Creative Commons License 2011-08-02 19:24:18 595

semmilyen felsőoktatásra nincs szükség, amennyiben középiskolában megtanítjuk ugyanazt

 

14-18 éveseket képezzenek ki orvosnak, jogásznak, közgazdásznak, mérnöknek, tanárnak, aztán úgy álljanak munkába?

A hozzászólás:
smartdrive Creative Commons License 2011-08-02 18:37:16 588

semmilyen felsőoktatásra nincs szükség, amennyiben középiskolában megtanítjuk ugyanazt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!