Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2011-08-01 23:10:01 4154

Amikor kikapcsol, villog a kijelzőn a nagy piros, áthúzott elem-jel?

 

Ha nem, akkor szerintem nálad is az a kapcsoló halt meg, ami a kártyafedél kinyitásakor blokkolja a gép működését, és az adatvesztés érdekében kikapcsolja a gépet.

S7000-nél típushiba, ám ilyenkor nem szokott semmi sem villogni, csak szó nélkül kikapcsol.

 

Ha igen, akkor passz, nincs ötletem.

 

 

A hozzászólás:
beetee Creative Commons License 2011-08-01 16:23:35 4153

Járt-e valaki úgy, hogy teljesen feltöltött akkukkal bekapcsolva a gépet, az objektívet kinyomva, ezután rögtön vissza is húzza, és lekapcsol az elemek töltötetlenségére hivatkozva... van hogy kétszer is eljátsza egymás után, majd utána normálisan működik egy ideig.

Az akksik kapacitásával nincs gond, a gépben lehet valami olyan elállítódott védelem, ami tilt. Ez javítható? Kb. mibe kerülhet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!