Keresés

Részletes keresés

meganoslaci Creative Commons License 2011-10-31 15:38:22 97

Szia!

 

Érdeklődnék hogy az akvárium meg van-e még? Mennyi az árra, és hol lehet megnézni, átvenni?

 

Válaszodat előre is köszönöm.

 

Laci

A hozzászólás:
paragabika Creative Commons License 2011-07-31 08:33:55 91

200 literes akvárium, háttérrel, szűrővel, világítással eladó.

Érdeklődni az e-mail-en lehet.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!