|
|
|
|
 |
varyvanda
2011-07-30 15:00:05
|
4785
|
Ha számításba vesszük, hogy ezgész Costa Rica kicsivel népesebbb, mint Madrid.
Mondjuk szegény Amador is eléggé hendikeppel indul, az anyja orosz, ezért az anyai családneve Bakkazakova:-) |
|
A hozzászólás:
 |
HPéter1978
2011-07-30 12:02:50
|
4784
|
A Köztársaság Elnöke?
Ez aztán a karrier! :-)
Pedig még a bányászlámpa is kicsúszott a kezéből.
Bezzeg a konkurens pisztolyhőst csak a polgárjenő asszony fogadta, pedig ötödik lett összetettben.
OFF
Szegény elnökasszonnyal jól kitoltak az ősei.
A csincsilla még csak nem is honos Közép-Amerikában. :-) |
|
Előzmény:
 |
varyvanda
2011-07-30 10:43:00
|
4783
|
Andrey Amadort, akit a télen még agyon akartak verni a honfitársai, most nemzeti hősnek kijáró lelkesedéssel üdvözölték hazájában. Az egész costa ricai nép durkkolt neki, attól a perctől fogva, hogy nevezték a versenyre, addig, amíg célba nem ért. A köztásasági elnök, Laura Chinchilla példaképül állította az erőszak, a kábítószer és bűnözésáltal fenyegett ifjúság elő, hogy akaraterővel, és kitartással milyen nagy sikereket lehet elérni.
http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=41602


|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|