Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NSfromHungary Creative Commons License 2011-07-29 17:57:29 350

   Na jó , csak viccelek, de ez is kicsi mondjuk. Az X100-as fuji esetleg jó lenne, ha a fuji kapcsolna és kihozná az X200-at modjuk M bajonettel. Rendesen odasózna a pirospontosnak :))))))))))))

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2011-07-29 16:45:30 348

Használat szempontjából pl. egy Pana G3 mennyivel csökkenti a lajkához képest az alanyhoz való közelkerülést, vagy a feltünésmentes fotózás lehetőségét?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!