|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-07-31 18:11:57
|
129
|
Sziasztok!
Ha többet szeretnétek a galambászatról beszélgetni akkor nézzetek be ide:
http://dorestubi.forumx.hu/index.php?mforum=dorestubi

Csak regisztrálni kell (ami ingyenes).
- egzotikus galambfélék
- dísz-és röpgalambfélék
- tenyésztési szokások
- adok-veszek
- kiállítások
- felszerelések
- kép feltöltési lehetőség
- témanyitási lehetőség és még sok más
Várunk mindenkit szeretettel! |
|
A hozzászólás:
 |
brodi
2011-07-28 21:26:50
|
128
|
jah,1elérhetőség:+3630/9045019 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|