|
|
|
|
 |
gugugaga
2011-07-28 14:45:50
|
4780
|
a kölcsönből egy jó Vuelta után igen nagy valószínűséggel szerződés is lenne a köv évre :) és hamár a velo-club.net szerint egyébként is le akarjuk szerződtetni akkor egyszerűbb lenne a Vueltára már idehozni :) |
|
A hozzászólás:
 |
HPéter1978
2011-07-28 14:05:53
|
4779
|
Én úgy értettem Rujano csak "kölcsönbe" érkezne, mert szeretne indulni a Vueltán, de nem hívták meg a csapatát. |
|
Előzmény:
 |
gugugaga
2011-07-28 13:57:55
|
4778
|
Rujanoról már hallani olyan pletykát h a Vueltára akár Movistaros lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|