Keresés

Részletes keresés

gugugaga Creative Commons License 2011-07-28 14:45:50 4780

a kölcsönből egy jó Vuelta után igen nagy valószínűséggel szerződés is lenne a köv évre :) és hamár a velo-club.net szerint egyébként is le akarjuk szerződtetni akkor egyszerűbb lenne a Vueltára már idehozni :)

A hozzászólás:
HPéter1978 Creative Commons License 2011-07-28 14:05:53 4779

Én úgy értettem Rujano csak "kölcsönbe" érkezne, mert szeretne indulni a Vueltán, de nem hívták meg a csapatát.

Előzmény:
gugugaga Creative Commons License 2011-07-28 13:57:55 4778

Rujanoról már hallani olyan pletykát h a Vueltára akár Movistaros lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!