|
|
|
|
 |
HPéter1978
2011-07-28 14:05:53
|
4779
|
Én úgy értettem Rujano csak "kölcsönbe" érkezne, mert szeretne indulni a Vueltán, de nem hívták meg a csapatát. |
|
A hozzászólás:
 |
gugugaga
2011-07-28 13:57:55
|
4778
|
Rujanoról már hallani olyan pletykát h a Vueltára akár Movistaros lehet. |
|
Előzmény:
 |
caisse
2011-07-28 12:15:22
|
4776
|
Mondjuk ha nem lenne a csatatból távozó és mind a 6-an a csapatba igazolnának akkor jövőre elég erős keretünk lenne:)Bár Rujanoval már egyszer rosszul jártunk nem tudom hogy most tudná-e hozni a formáját. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|