|
|
|
|
 |
homerx
2011-07-27 11:36:36
|
12422
|
nagyban fugg attol, hogy mekkora latoszogu obival csinalod. lentebb vannak okolszabalyok, hogy ha teheted, legalabb 30%-os atfedes legyen a szomszedos kepek kozott. ebbol mar egyszeru kalkulalnod kepszamot. scarabesu mester irasait lasd nehany napra visszamenoleg. ha mar keszitettel sikpanoramat, akkor ezzel gondolom tisztaban vagy. a sorrend is tetszoleges, hogy eloszor vizszintesen, utana fuggolegesen mopzogsz, ugyis a programbol allitod a sorrendet. programok listajat is megtalalod nehany hsz-el lejjebb. en sikpanoramahoz hugint hasznalok. gombot pedig nem csinaltam meg. |
|
A hozzászólás:
 |
hekitomi.
2011-07-27 11:05:48
|
12420
|
Szisztok!Segítséget szeretnék kérni.Régóta készítek panoráma fotókat.Nikon D 5000
Az itt olvasottak alapján kedvet kaptam ahhoz,hogy megpróbáljam a gömb panorámát.
Leírná nekem valaki,hogyan merre?Speciális állvány vagy alkalmas a hagyományos is?
Fotózás sorrendje,viszintes függőleges,nagyjából hány képből jön össze a gömb?Milyen
programmal lehet összerakni,a program fizetős vagy van ingyen letölthető?Előre is köszönöm a válaszokat,
Üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|