Keresés

Részletes keresés

sz30 Creative Commons License 2011-11-22 20:40:54 168

én is vettem spray, ráfújtam a motortérre, kerékre belülről. Azóta mintha csend lenne. De a motorháztető belsején lévő szigetelőfóliának felét megette! Azóta ponyvával letakarom az autót éjszakára, tudom, simán alá tud bújni, de azóta nem láttuk nyomát. Lehet, hogy megijedt tőle. Sőt még egy benzinbe, olajba mártott rongyot is az autónál 'felejtettem', és ez is jónak bizonyult.

 

Törölt nick Creative Commons License 2011-10-18 18:51:56 164

Fene tudja... Nekem 2 éve működik a spay, kocsin is, házon is.

A hozzászólás:
Balamber:) Creative Commons License 2011-07-26 15:46:04 161

Sziasztok, csak véletlenül este be, másik fórumról de épp tudom a választ az előttem hozzászóló kérdésre.

Autósbolt "nyest spray" kb 1000,-Ft zsíros pacát hagy a kocsin és hozzászokik a nyest idővel....az íze szar lehet mert mostanában nem rágja a gumicsöveket, csak összzemássza a motort.

Ultrahangos riasztó semmirevaló, elrágta a kábeljét. Kutyaszőr harisnyában egy darabig jó, de elmegy a szaga, meg a nyest is rájön, hogy nem harap.

Azt hallottam, drótkerítést (drótfonatot, nem szögesdrótot) kell a kocsi alá tenni, állítólag rühelli a nyest az ebben való sétálást...

Nekünk most véletlenül egy kartonpapír van alatta és van 2 macskánk az egyik elég "vérmacska" és msotanában csönd van, de épp pár napja megitn volt egy nyestkaka az abalaktörlőn.

(hátul kakálja le, meg az ablaktörlőnél...)

Rágcsáló/kisállat csapda sem megoldás, nem ment bele valamiért, csak a kocsit mászta össze.

Amúgy ha valamit a kocsi tetjére tettem, pl szőnyegdarabot, dobozt stb akkor nem ment föl...talán szokatlan volt neki.

 

Előzmény:
sz30 Creative Commons License 2011-07-25 11:23:31 160

Szia!

milyen spray-vel fújtad be? én is beszereznék ilyet... köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!