Keresés

Részletes keresés

Balamber:) Creative Commons License 2011-07-26 15:46:04 161

Sziasztok, csak véletlenül este be, másik fórumról de épp tudom a választ az előttem hozzászóló kérdésre.

Autósbolt "nyest spray" kb 1000,-Ft zsíros pacát hagy a kocsin és hozzászokik a nyest idővel....az íze szar lehet mert mostanában nem rágja a gumicsöveket, csak összzemássza a motort.

Ultrahangos riasztó semmirevaló, elrágta a kábeljét. Kutyaszőr harisnyában egy darabig jó, de elmegy a szaga, meg a nyest is rájön, hogy nem harap.

Azt hallottam, drótkerítést (drótfonatot, nem szögesdrótot) kell a kocsi alá tenni, állítólag rühelli a nyest az ebben való sétálást...

Nekünk most véletlenül egy kartonpapír van alatta és van 2 macskánk az egyik elég "vérmacska" és msotanában csönd van, de épp pár napja megitn volt egy nyestkaka az abalaktörlőn.

(hátul kakálja le, meg az ablaktörlőnél...)

Rágcsáló/kisállat csapda sem megoldás, nem ment bele valamiért, csak a kocsit mászta össze.

Amúgy ha valamit a kocsi tetjére tettem, pl szőnyegdarabot, dobozt stb akkor nem ment föl...talán szokatlan volt neki.

 

A hozzászólás:
sz30 Creative Commons License 2011-07-25 11:23:31 160

Szia!

milyen spray-vel fújtad be? én is beszereznék ilyet... köszi!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-03-10 15:31:45 140

Szia!

Nálunk szabadban áll mindkét autó. Mióta spray-vel befújom a kerékdobok belsejét, lökhárítók alját, még csak át sem szaladnak rajtuk. Sosem. És csak mosás vagy eső után ismétlem a fújást, így egy doboz kb. 3 hónapig kitart. Az ereszt is fújom vele, azóta a tetőteret sem látogatja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!