|
|
|
|
 |
Takoca_
2011-07-23 22:06:19
|
12409
|
nem kell átnézni! control point táblában sorba rendezed és törlöd ami rossz! aztán rányomsz az optimalizálásra megint!
normál repfotóm nem nagyon van neten, az oldalamon viszont találsz cockpit panorámákat |
|
A hozzászólás:
 |
manitounickfree
2011-07-23 22:04:11
|
12408
|
valahogy nincs kedvem átnézni 29, kép kontrolpontjait / több 100 pötty/. inkább megpróbálom korrigálni a rossz expokat, újralövöm majd.
repülőb...:) na hadd nézzem azokat a repfotókat. |
|
Előzmény:
 |
Takoca_
2011-07-23 21:58:36
|
12407
|
ahhoz képest hogy nem nodál pont körül forgattál nem is rossz!
Ahogy Scarabeus mondta: töröld a rossz pontokat (ahol nagy a distance)
(jól van látom, lesz itt még egy repülőbuˇ^˘ˇ˘i rajtam kívül is :))) ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|