Keresés

Részletes keresés

Takoca_ Creative Commons License 2011-07-23 22:06:19 12409

nem kell átnézni! control point táblában sorba rendezed és törlöd ami rossz! aztán rányomsz az optimalizálásra megint!

 

normál repfotóm nem nagyon van neten, az oldalamon viszont találsz cockpit panorámákat

A hozzászólás:
manitounickfree Creative Commons License 2011-07-23 22:04:11 12408

valahogy nincs kedvem átnézni 29, kép kontrolpontjait / több 100 pötty/. inkább megpróbálom korrigálni a rossz expokat, újralövöm majd.

repülőb...:) na hadd nézzem azokat a repfotókat.

Előzmény:
Takoca_ Creative Commons License 2011-07-23 21:58:36 12407

ahhoz képest hogy nem nodál pont körül forgattál nem is rossz!

Ahogy Scarabeus mondta: töröld a rossz pontokat (ahol nagy a distance)

 

(jól van látom, lesz itt még egy repülőbuˇ^˘ˇ˘i rajtam kívül is :))) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!