Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2011-07-23 22:04:11 12408

valahogy nincs kedvem átnézni 29, kép kontrolpontjait / több 100 pötty/. inkább megpróbálom korrigálni a rossz expokat, újralövöm majd.

repülőb...:) na hadd nézzem azokat a repfotókat.

A hozzászólás:
Takoca_ Creative Commons License 2011-07-23 21:58:36 12407

ahhoz képest hogy nem nodál pont körül forgattál nem is rossz!

Ahogy Scarabeus mondta: töröld a rossz pontokat (ahol nagy a distance)

 

(jól van látom, lesz itt még egy repülőbuˇ^˘ˇ˘i rajtam kívül is :))) )

Előzmény:
manitounickfree Creative Commons License 2011-07-23 21:46:03 12402

jaja, lehet ezzel lesz a gond, mikor felfelé és lefelé készült a sorozat. láttam is közben ahogy csináltam, de nem gondoltam volna h gáz lesz.

és itt a végeredmény :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!