|
|
|
|
 |
Takoca_
2011-07-23 21:58:36
|
12407
|
ahhoz képest hogy nem nodál pont körül forgattál nem is rossz!
Ahogy Scarabeus mondta: töröld a rossz pontokat (ahol nagy a distance)
(jól van látom, lesz itt még egy repülőbuˇ^˘ˇ˘i rajtam kívül is :))) ) |
|
 |
manitounickfree
2011-07-23 21:51:40
|
12403
|
zenit + nadír fotó nincs benne, ne keressétek. |
|
A hozzászólás:
 |
manitounickfree
2011-07-23 21:46:03
|
12402
|
jaja, lehet ezzel lesz a gond, mikor felfelé és lefelé készült a sorozat. láttam is közben ahogy csináltam, de nem gondoltam volna h gáz lesz.
és itt a végeredmény :( |
|
Előzmény:
 |
scarabaeus
2011-07-23 21:38:19
|
12401
|
A fényképező nodális pont körül forgatását mondjuk, mint itt a videón. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|