Keresés

Részletes keresés

Takoca_ Creative Commons License 2011-07-23 21:58:36 12407

ahhoz képest hogy nem nodál pont körül forgattál nem is rossz!

Ahogy Scarabeus mondta: töröld a rossz pontokat (ahol nagy a distance)

 

(jól van látom, lesz itt még egy repülőbuˇ^˘ˇ˘i rajtam kívül is :))) )

manitounickfree Creative Commons License 2011-07-23 21:51:40 12403

zenit + nadír fotó nincs benne, ne keressétek.

A hozzászólás:
manitounickfree Creative Commons License 2011-07-23 21:46:03 12402

jaja, lehet ezzel lesz a gond, mikor felfelé és lefelé készült a sorozat. láttam is közben ahogy csináltam, de nem gondoltam volna h gáz lesz.

és itt a végeredmény :(

Előzmény:
scarabaeus Creative Commons License 2011-07-23 21:38:19 12401

A fényképező nodális pont körül forgatását mondjuk, mint itt a videón.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!