|
|
|
|
 |
manitounickfree
2011-07-23 21:16:52
|
12397
|
ptgui progiban van e olyan menü, ami alatt le lehet futtatni /teszt/ h van e rossz kontrolpont, és még esetleg ki is szúrná a szemem h ne keljen keresgélni? 29 képet fűztem össze, szóval van 1 pár pont, mire átnézem, pf.
távoli részeken, pl. sarokban is vannak hibák kb. 2,5-3m távolságban, sőt 1-1,5m közelebbi tárgy nem is volt géptől.
esetleg ránéznél a végeredményre? toldacuccon átküldöm, 24mb. |
|
A hozzászólás:
 |
scarabaeus
2011-07-23 20:54:50
|
12396
|
Meg kell nézni a pontokat, mert még 75 pixeles eltérések is vannak. A rossz pontokat ki kell szedni, kézzel új pontokat kell felvenni, aztán újra próbálkozni. Ha láthatóan a szobán belüli kis távolságokon előjövő parallaxis problémák okozzák a gondot, akkor a nodális pont körüli forgást kell pontosabbá tenni. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|