|
|
|
|
 |
manitounickfree
2011-07-23 20:53:06
|
12395
|
már egy halom kontrol pontot kötöttem össze, de semmivel sem lett jobb, illesztési hibák. |
|
A hozzászólás:
 |
scarabaeus
2011-07-23 20:37:10
|
12393
|
Nem látják a népek a képet a linken. |
|
Előzmény:
 |
manitounickfree
2011-07-23 17:27:25
|
12390
|
elkészült első gömbpano. pana fz38 gép /27mm/. a megbeszéltek szerint, h lehet kevés a 8 kép, megtoldtam 10+10+10+2 képeket készítettem. PTGui-val raktam össze, ami éppen nem hibátlan. illesztési problémák léptek fel. bár első alkalommal használom a progit, így lehet beállítási gondok vannak. de néztem pár youtubos videót h tanuljak valamit a program kezelésével kapcsolatban. amiket állítottam:
panorama settings / equirectangular (for sphercial ...) / 360° 180°
optimizer / bal oldalon mindenhová betettem a pipát / field of view-tól
vertical shear-ig
és run optimizer, amire a következő ablak jött elő : kép
ebből gondolom, h a nyersanyag megfelel a panoráma elkészítésére
és végül create panorama
egy 5×4 szobába készitettem a képeket, lehet h a kicsi tér miatt nem tudta normálisan összefűzni a panot? bár láttam már autóban készült felvételekt, ebből gondolom h csak beállítási problémák vannak. ha van ötleted, /már pedig tuti van/ várom az oktató sorokat.
előre is köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|