Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2011-07-23 20:53:06 12395

már egy halom kontrol pontot kötöttem össze, de semmivel sem lett jobb, illesztési hibák.

manitounickfree Creative Commons License 2011-07-23 20:49:16 12394

bocsi, kép

A hozzászólás:
scarabaeus Creative Commons License 2011-07-23 20:37:10 12393

Nem látják a népek a képet a linken.

Előzmény:
manitounickfree Creative Commons License 2011-07-23 17:27:25 12390

elkészült első gömbpano. pana fz38 gép /27mm/. a megbeszéltek szerint, h lehet kevés a 8 kép, megtoldtam 10+10+10+2 képeket készítettem. PTGui-val raktam össze, ami éppen nem hibátlan. illesztési problémák léptek fel.
bár első alkalommal használom a progit, így lehet beállítási gondok vannak. de néztem pár youtubos videót h tanuljak valamit a program kezelésével kapcsolatban.
amiket állítottam:

panorama settings / equirectangular (for sphercial ...) / 360° 180°

optimizer / bal oldalon mindenhová betettem a pipát / field of view-tól

                                                                               vertical shear-ig

és run optimizer, amire a következő ablak jött elő : kép

ebből gondolom, h a nyersanyag megfelel a panoráma elkészítésére

és végül create panorama

 

 

egy 5×4 szobába készitettem a képeket, lehet h a kicsi tér miatt nem tudta normálisan összefűzni a panot? bár láttam már autóban készült felvételekt, ebből gondolom h csak beállítási problémák vannak.
ha van ötleted, /már pedig tuti van/ várom az oktató sorokat.

előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!