Keresés

Részletes keresés

Takoca_ Creative Commons License 2011-07-23 21:53:36 12405

krpano már meg tud jeleníteni  panoráma videót is. Igaz ahhot kell egy ladybug fej (alig 2 milla, az orszában van már 3db)

manitounickfree Creative Commons License 2011-07-23 17:28:48 12391

ja, előző hsz-t, neked címeztem, scarabaeus

A hozzászólás:
scarabaeus Creative Commons License 2011-07-23 13:05:12 12389

A leírás szerint 2 db 5D elfordítva 180°-kal, lefűrészelt csövű Nikkor 10,5 objektívekkel, az oszlop miatt közeli tárgy nincs, így a különböző nézőpont miatti parallaxis hibán túl lehet lépni (+  a viewpoint oszlop a PTGui optimalizáló lapján). A képek feldolgozása után pedig polárkoordinátás kifordítás, mint ahogy a múltkor ismét felhoztam.

Előzmény:
manitounickfree Creative Commons License 2011-07-23 00:12:51 12387

ez mekkora.

csak tudnám h csinálták, valakinek ötlete?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!