Keresés

Részletes keresés

DanGer88 Creative Commons License 2011-07-22 21:45:29 4771

Szöszi legjobb Tourja az idei. Holnap remélem küzdeni fog, mert különben Contador, Samu és még Basso is megelőzheti. Nem támadott, mert arra már nem maradt ereje, de kihozta eddig a maximumot ebből a Tourból. Egyszer egy Vueltára kellene így felkészülni, ott még győzelemre is lenne esélye, mivel sokkal gyengébb a mezőny.

A hozzászólás:
varyvanda Creative Commons License 2011-07-22 21:29:03 4769

A régi mondás szerint nem az a legény, aki adja, hanem aki állja. Drága Szöszi ezena toruon semmi jelentőset nem alkotott, nem volt szökésben, nem támadott, végig olyan volt, mint egy kis zömök süni, egyfolytában védekezett. De ezt olyan sikeresen tette, hogy Contador előtt várja az utolsó időfutamot, és jobb lett, mint Basso. Éljen a Szöszi! Nem éppen bátor, de legalább erős:-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!