|
|
|
|
 |
Takoca_
2011-07-23 21:52:23
|
12404
|
nem tudok erre kapásból válaszolni, de utána fogok nézni mert engem is érdekel |
|
 |
v_sanya
2011-07-23 18:53:15
|
12392
|
Én nem tudom hogyan lehet. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-07-22 19:59:10
|
12386
|
Takóca, V_sanya
Tudtok nekem segíteni, abban, hogy hogyan lehetne a krpano xml file-ba facebook like gombot belerakni? Takóca látom, hogy te a saját facebook oldaladhoz beraktál egy linket, de én nem erre gondoltam, hanem amelyik mindenkinek a saját facebook oldalán rögzíti az panorámát és a panorámában mutatja, hogy hányan szeretik a művet.
(igazából nem nagyon ismerem a facebook-ot mert nem vagyok regisztrálva, de azért szeretném, ha az embörök megosztanák a panorámáimat.)
Itt vannak a panorámáim.
Ahogy látszik, az oldalra már rátettem a gombot, és ilyet szeretnék a krpano panorámákba is belebiggyeszteni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|