Keresés

Részletes keresés

Takoca_ Creative Commons License 2011-07-23 21:52:23 12404

nem tudok erre kapásból válaszolni, de utána fogok nézni mert engem is érdekel

v_sanya Creative Commons License 2011-07-23 18:53:15 12392

Én nem tudom hogyan lehet.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-07-22 19:59:10 12386

Takóca, V_sanya

 

Tudtok nekem segíteni, abban, hogy hogyan lehetne a krpano xml file-ba facebook like gombot belerakni? Takóca látom, hogy te a saját facebook oldaladhoz beraktál egy linket, de én nem erre gondoltam, hanem amelyik mindenkinek a saját facebook oldalán rögzíti az panorámát és a panorámában mutatja, hogy hányan szeretik a művet.

 

(igazából nem nagyon ismerem a facebook-ot mert nem vagyok regisztrálva, de azért szeretném, ha az embörök megosztanák a panorámáimat.)

 

Itt vannak a panorámáim.

 

Ahogy látszik, az oldalra már rátettem a gombot, és ilyet szeretnék a krpano panorámákba is belebiggyeszteni.

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!