Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syrius Creative Commons License 2011-07-21 00:24:10 106

Az én Pana FZ-30-amon nem lehet kikapcsolni (ezért néha brutál vagyok és egy kikapcs/bekapcs-csal resetelek. Gondolom nem tesz jót a rendszernek, de ezek a villámok mindig kifigyelik mikor vagyok zajszűrésben.

Előzmény:
jupiter-8 Creative Commons License 2011-07-20 20:41:47 105

Én a hosszúexpós zajszűrést nem szoktam bekapcsolni villámfotózásnál, pont az általad leírt bosszúságok miatt. Bár így is van, hogy a 30 másodperc lejárta után közvetlenül csap le a villám. :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!