|
|
|
|
 |
scarabaeus
2011-07-20 07:05:16
|
12381
|
"mivel fűzzem össze a képeket"
Ezeket sorolta CLS második bekezdése (12372). |
|
A hozzászólás:
 |
manitounickfree
2011-07-20 01:40:42
|
12380
|
köszönöm a részletes leírást, kezdek megvilágosodni :)
most már csak arra lennék kíváncsi, mivel fűzzem össze a képeket, van egyáltalán olyan progi, amibe betöltve e fotók sokaságát, meg tudja szerkeszteni a panorámát? ha igen mi a neve?
igen ismerem a Ps megoldást azt is akarom alkalmazni, már ha sikerül elkészíteni a kiterített gömpanorámát. |
|
Előzmény:
 |
scarabaeus
2011-07-19 14:07:19
|
12378
|
+nadír is, mindkettőnél, de az amúgy is.
Nade 14 esetén már láthatóan minden meglesz duplán a középső soron (az végülis lehet hasznos is).
Azért kötöttem össze a középső és a külső sorok számát, mert pl. a Nodal Ninja esetén az aktuálisan használt korong meghatározza a pozíciókat, ha ilyen kötöttség nincs, akkor persze lehet teljesen függetlenül kezelni a sorokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|