Keresés

Részletes keresés

kiwancsi Creative Commons License 2011-07-18 09:51:24 1114

"nem a te tulajdonod" -én tulajdonom?

 

Ilyet mondtam volna?

A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2011-07-16 00:08:31 1111

Elég sajnálatos, ha nem tudsz különbséget tenni ezek között a dolgok között.

 

A siklónak ne írd elő, hogy mit egyen. Még egyszer mondom: sem a sikló, sem az általa megevett rigófiókák nem a te tulajdonod.

Előzmény:
kiwancsi Creative Commons License 2011-07-15 08:52:22 1110

Ez nagyon szépen hangzik, de ettől még beavatkozunk, akár akarunk, akár nem.

És részrehajlásból is. Mindenütt. Én meggyilkoltam a patkányokat, és megmentettem két fiókát a háromból. És az anyukám erkélyéről kétszer is eltávolítottam a galambfészket(tojással). És etetem a rigókat stb. télen. És nyáron is, mert rájárnak a kutyakajára a sünivel együtt.

A kígyó meg akkor tette volna jól ha megeszi a két patkányt. Most emészthetne szép nyugodtan.

Mások meg vigyáznak a kerecsensólyom fészkére. Wyomingban meg etetik télen a szarvasokat. (talán itthon is...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!